apģērbi ar atstarojošiem un samtainiem rakstiem


Par Spīgo.lv

Spīgo.lv ir Latvijā radīts zīmols. Spīgo darinātos apģērbus un aksesuārus rotā atstarojoši un samtaini latviešu etnogrāfiskie raksti, kas veidoti ar domu, lai atgādinātu par vienu no latviešu tautas mantojumiem, taču modernizētā izpausmē. Apģērbi radīti, lai uzsvērtu piederību un mūsu saknes mūsdienu pasaulē. 

Selga 
Zīlīte-Grase

ir dizainere un zīmola dvēsele, kas rada Spīgo.lv apģērbus ar tautisku noskaņu, iekļaujot tajos latviešu mitoloģiskos tēlus un rakstus.

Tautu meitas

Kolekcija: "Tautu meitas" 

tautu meita ir tēls - orģināldarbs, kuru radījusi dizainere Selga Zīlīte-Grase iedvesmojoties no Latviešu tautas mitoloģijas.

Apģērbā, Tautu meitas tēlu papildina iekļauti atstarojošie elementi, kas atstaro gaismu un izceļ to detaļas. Atstarojošās detaļas Īpaši labi izceļas tumsā vai zibspuldzes apgaismojumā, kas veido tēlam īpašu noskaņu.

Apģērs - Tautu meita

Spēka zīmes.

Spēka zīmē, ir simbolisks tēls, enerģētisks veidojums, kas vibrē noteiktā frekvencē. Visu fizisko un psihisko parādību un procesu pamatā ir infomācijas lauki.  Latvju zīmes un raksti kalpo dažādās dzīves situācijās, lai veicinātu saticību, labklājību, veselību, veiksmi, auglību, un aizsargātu mājas un ģimeni. 

Apģērbi ar atstarojošām spēka zīmēm.

Ko dāvināt mammai vai tētim dzimšanas dienā? Apģērbu ar spēka zīmēm!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.